THE Results

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

ترفندهای آموزش زبان - نکات راهبردی در یادگیری زبان

در فراگیری زبان به چه مواردی لازم است توجه کنیم؟

فراگیری زبان نیازمند عمل است. ممکن است شما تمام نکات یادگیری را بدانید، ولی اگر انجام آنها را شروع نکنید، به هیچ چیز نمی‌رسید. در واقع، اگر می‌خواهید بخوبی به زبان مورد نظر صحبت کنید، شما باید زندگی خود را تغییر دهید.

در اینجا به برخی از کارهایی که شما باید انجام دهید، اشاره می‌شود:

Untitled-2هر روز یک ساعت، کتابی را به زبان مورد نظر مطالعه کنید، گرامر موجود در جملات را تحلیل نمایید و در یک دیکشنری زبان به دنبال لغات نامأنوس بگردید.

Untitled-2به نواری گوش بدهید، دائماً آن را متوقف سازید، سعی کنید آنچه را که گفته می شود درک و تلفظ صحبت کننده را تقلید نمایید.

Untitled-2بعد از ظهر خود را با تمرین تلفظ صدای "r" با لهجه زبان مورد نظر بگذرانید.

Untitled-2به دقت ایمیلی به زبان مورد نظر بنویسید، هر 20 ثانیه، از یک دیکشنری یا جستجو در اینترنت استفاده کنید تا از صحت کلمه اطمینان حاصل نمایید. برای نوشتن هر جمله 5 دقیقه وقت بگذارید.

Untitled-2به جمله ای که تاکنون خوانده اید، فکر کنید. به این بیندیشید که آیا می‌شود بجای یک قاعده از قاعده دیگریاستفاده کرد. سعی کنید برای یافتن پاسخ، به دنبال جملات مشابهی در اینترنت بگردید.

Untitled-2تا انتهای یک خیابان قدم بزنید و در ذهن خود چند جمله ساده به زبان مورد  نظر  بسازید (با خودتان در مورد آنچه که در اطراف خود می بینید، حرف بزنید).

به نظر شما چه کسی تمام این کارهای اضافه را انجام می دهد؟! فقط یک نفر. آنکه از انجام دادن این کارها لذت می‌برد. اگر شما می‌خواهید بخوبی به یک زبان دیگر صحبت کنید، باید چنین شخصی باشید و نباید از انجام اینجور کارها تنفر داشته باشید. آیا تا حالا شنیده‌اید که کسی با انجام کاری که از آن متنفر بوده، به موفقیت رسیده باشد؟

جستجوی کلاسها

جستجوی کلاسها